Image

Voldemārs Strupka, CFA

Signet Bank ieguldījumu eksperts

Voldemārs Strupka absolvējis Rīgas Ekonomikas Augstskolu (Stockholm School of Economics in Riga) un ieguvis starptautisko Chartered Financial Analyst sertifikātu. No 2003. gada strādājis Latvijas un Eiropas investīciju kompānijās un bankās, nodarbojoties ar portfeļu pārvaldīšanu un klientu konsultācijām. Voldemārs Signet Bank komandai pievienojās 2018. gada janvārī, nodrošinot profesionālu investīciju procesu pārvaldību. Pārstāvot Signet Bank, Voldemārs aktīvi strādā ar Latvijas finanšu plašsaziņas līdzekļiem un vietējo augstskolu studentiem.

Jaunākās ziņas no Voldemārs Strupka, CFA

Akciju tirgi nonāk pie pēdējā “lāču bastiona”

Varu droši teikt, ka investīcijās un treidingā (šīs divas nodarbes ļoti atšķiras) gandrīz neesmu sastapis cilvēkus (pārvaldītājus, treiderus, investorus) kuri labi pieprastu “neiejaukšanos” mākslu. Tik pat droši varu atzīties, ka paša rezultāti, tos post factum analizējot, ir apgriezti proporcionāli darījumu biežumam.

21.07.2023
Skatīt vairāk
Depozīta likmes augstumos – vai lūzuma punkts jau sasniegts? 

Droši vien visi ir pamanījuši, ka depozītu likmes bankās jau kādu laiku ir līmeņos, ko mēs visi iespējams nedaudz esam piemirsuši vai šķietami pielāgojušies šai situācijai.

17.07.2023
Skatīt vairāk