Signet Asset Management Latvia

Ieguldījumu pārvaldes sabiedrība Signet Asset Management Latvia ir Signet Bank (pieder 100% akcijas) meitas uzņēmums.

Kompānija dibināta 2010. gadā un tās komandu veido investīciju profesionāļi ar ilggadēju pieredzi Eiropas un Austrumeiropas valstu finanšu tirgos. Papildus darbam ar klientu individuāliem portfeļiem, Signet Asset Management Latvia pārvalda arī 3. līmeņa privāto pensiju plānu un ieguldījumu fondu Signet Bond Fund.

Par ieguldījumu pārvaldes pakalpojumu sniegšanu ir saņemta Finanšu un kapitāla tirgus komisijas licence Nr. 06.03.07.439/317.


Valde

Image
Aleksejs Generalovs
Valdes priekšsēdētājs

Aleksejs Generalovs savu karjeru finanšu sektorā aizsāka 1995. gadā. Viņam ir liela pieredze dažādās banku biznesa jomās, kā korespondentu attiecības, brokeru pakalpojumu sniegšana, aktīvu un resursu pārvaldīšana. Kopējā pieredze finanšu tirgos veido vairāk nekā 20 gadus. Signet Bank komandai pievienojās 2019. gada pavasarī, kļūstot par Vērtspapīru darījumu pārvaldes vadītāju. Aleksejs ir ieguvis maģistra grādu specialitātē “finanses” Latvijas Universitātes ekonomikas fakultātē.

Image
Harijs Beķeris, CMT
Valdes loceklis

Harijs Beķeris aktīvu pārvaldīšanas jomā darbojas kopš 2006. gada, kad savu karjeru sāka Parex Asset Management, veicot klientu ieguldījumu portfeļu trasta pārvaldīšanu. No 2009. gada Harijs Beķeris ir līdzdarbojies gan CBL Asset Management ieguldījumu fondu, gan pensiju 2. un 3. līmeņa pārvaldīšanā. Signet Asset Management Latvia komandai Harijs Beķeris pievienojās neilgi pēc tās dibināšanas 2011. gadā un kopš tā brīža pārvalda gan klientu, gan 3. līmeņa pensiju plāna “Pirmais Pensiju Plāns” ieguldījumu portfeļus. Profesionālā maģistra grādu finanšu ekonomikā ir ieguvis Latvijas Universitātē. 2017. gadā ir ieguvis starptautiskās CMT Association (Chartered Market Technician) asociācijas sertifikātu, kas apliecina zināšanu apguvi finanšu tirgus tehniskā analīzē un investīciju risku izpratni portfeļu pārvaldīšanā.

Image
Ineta Done
Valdes locekle

Inetai Donei ir sociālo zinātņu maģistra grāds vadībzinātnē, kas iegūts Latvijas Universitātē, bakalaura grāds, kas iegūts Banku augstskolā un Latvijas Mākslas akadēmijā iegūts humanitāro zinātņu maģistra grāds mākslās. Ineta finanšu jomā darbojas kopš 1994. gada. Ir bijusi Klientu attiecību nodaļas vadītājas vietniece Parex banka, filiāļu tīklu vadītāja un Private banking daļas vadītāja, kā arī ieņēmusi Private banking daļas vadītājas amatu Citadele banka. Pieredzi papildinājusi 2011. gadā, strādājot vienā no lielākajām Krievijas bankām Bank MDM par Eiropas reģiona uzņēmējdarbības pārvaldes vadītāju. Kopš 2013. gada Ineta ir Signet Bank vecākā viceprezidente un Klientu attiecību un apkalpošanas pārvaldes vadītāja. Ineta Done ir arī bankas meitas uzņēmuma investīciju sabiedrības Signet Asset Management Latvia valdes locekle.

Image
Reinis Zauers
Valdes loceklis

Signet Asset Management Latvia dokumenti

Signet Asset Management Latvia finanšu pārskati

Signet Asset Management Latvia IPS 2022. gada finanšu pārskats
Signet Asset Management Latvia IPS 2021. gada finanšu pārskats
Signet Asset Management Latvia IPS 2020. gada finanšu pārskats
Signet Asset Management Latvia IPS 2019. gada finanšu pārskats
Signet Asset Management Latvia IPAS 2018. gada finanšu pārskats
Signet Asset Management Latvia IPAS (iepriekš M2M Asset Management IPAS) 2017. gada finanšu pārskats
M2M Asset Management IPAS 2016. gada finanšu pārskats
M2M Asset Management IPAS 2015. gada finanšu pārskats
M2M Asset Management IPAS 2014. gada finanšu pārskats
M2M Asset Management IPAS 2013. gada finanšu pārskats
M2M Asset Management IPAS 2012. gada finanšu pārskats
M2M Asset Management IPAS 2011. gada finanšu pārskats

Citi dokumenti

Privātuma politika
Atalgojuma politika
Signet Asset Management Latvia IPS Ilgtspējas un iesaistīšanās politika
Ziņojums par iesaistīšanās politikas īstenošanu
Signet Asset Management Latvia darījumu izpildes politika

Kontakti

Adrese

Signet Asset Management Latvia IPS
Antonijas iela 3-1
Rīga, LV 1010, Latvija

Reģ. Nr.: 40103362872
PVN reģ. Nr.: LV40103362872

Saziņai

Tālrunis: +371 67 081 031
E-pasts: [email protected]