Signet Bank Kapitāla tirgus akadēmija

Izsludināta jau otrā “Kapitāla tirgus akadēmija”.

“Kapitāla tirgus akadēmija” tiek plānota 2023. gada 12. septembrī. Pieteikšanās uz “Kapitāla tirgus akadēmiju” ir noslēgusies, šobrīd visas vietas ir aizpildītas.

Ja vēlaties pieteikties uz nākamo “Kapitāla tirgus akadēmiju”, rakstiet uz e-pastu [email protected] Pieteikumā lūgums norādīt vārdu, uzvārdu, pārstāvēto uzņēmumu, ieņemamo amatu un kontaktinformāciju. Ja dalība tiks apstiprināta, saņemsiet apstiprinošu e-pasta ziņu.

Dalība “Kapitāla tirgus akadēmijā” ir bez maksas

Saskaņā ar Signet Bank aplēsēm kopš 2020. gada vairāk nekā 40 Latvijas uzņēmumi ar obligāciju emisiju palīdzību piesaistījuši ap 1 miljardu eiro, kā arī notikušas trīs Latvijas uzņēmumu akciju kotācijas biržā.

Latvijas kapitāla tirgum ir neizmērojams potenciāls un iespēja nodrošināt papildu finansējumu Latvijas uzņēmumiem, vienlaicīgi veicinot Latvijas ekonomikas straujāku attīstību.

Lai sniegtu pēc iespējas izsmeļošāku informāciju par iespējām kapitāla tirgū un saņemtu atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem Signet Bank uzsāk sabiedrisku projektu “Kapitāla tirgus akadēmija”. Mērķis ir vairot uzņēmēju un uzņēmumu vadītāju zināšanas par finansējuma piesaisti un iedrošināt izmantot kapitāla tirgus piedāvātās iespējas.

Dienas garumā nozares profesionāļi dalīsies teorētiskās un praktiskās zināšanās par finansējuma piesaisti, izmantojot akciju un obligāciju emisijas.


Kapitāla tirgus akadēmijas programma 12.09.2023.

Kam ir piemērota Kapitāla tirgus akadēmija?

icon

Ambiciozam uzņēmējam, kas vēlas īstenot savus biznesa mērķus un audzēt uzņēmuma vērtību

icon

Uzņēmumam ar skaidru attīstības vīziju un finanšu plānu

icon

Uzņēmumam ar vismaz 2‒3 gadu darbības vēsturi attiecīgajā biznesā

icon

Uzņēmumam ar finansējuma nepieciešamību vismaz 2‒3 milj. eiro apmērā

icon

Uzņēmumam ar vēlmi veicināt uzņēmuma atpazīstamību


Biežāk uzdotie jautājumi

Vai par dalību “Kapitāla tirgus akadēmijā” ir jāmaksā?
Vairāk Aizvērt

Dalība “Kapitāla tirgus akadēmijā” ir bez maksas.

Vai “Kapitāla tirgus akadēmija” ir paredzēta tikai Signet Bank klientiem?
Vairāk Aizvērt

Nē, “Kapitāla tirgus akadēmija” ir veidota ikvienam, kam interesē uzņēmuma finansējuma piesaiste, izmantojot kapitāla tirgus sniegtās iespējas. 

Kā var pieteikties “Kapitāla tirgus akadēmijai”?
Vairāk Aizvērt

Pieteikšanās 2023. gada 12. septembra “Kapitāla tirgus akadēmijai” ir noslēgusies. Dalību nākamajam pasākumam var pieteikt, rakstot e-pastu uz [email protected]