Signet Bank Kapitāla tirgus akadēmija

Tuvākā Signet Bank “Kapitāla tirgus akadēmija” 6. jūnijā, Rīgā. 

Dalība “Kapitāla tirgus akadēmijā” ir bez maksas!

Vietējais kapitāla tirgus turpina attīstīties un kopš 2020. gada jau vairāk nekā 40 Latvijas uzņēmumi ar obligāciju emisijām, kā arī ar akciju kotāciju biržā, sava biznesa attīstībai ir piesaistījuši ap 1 miljardu eiro.

Signet Bank mērķis ir ne tikai nodrošināt efektīvus alternatīvā finansējuma risinājumus, bet sniegt vietējiem uzņēmumiem zināšanas, resursus un atbalstu, kas nepieciešami, lai “atraisītu” kapitāla tirgus potenciālu un veidotu jaunus ceļus ilgtspējīgai uzņēmējdarbības izaugsmei Latvijā.

Tieši tāpēc, lai arvien vairāk vietējo uzņēmēju uzzinātu par kapitāla tirgus iespējām un izmantoto tā piedāvātās finansējuma iespējas, Signet Bank 2023. gadā uzsāka ilgtermiņa sociālo projektu – pirmo Kapitāla tirgus akadēmiju Latvijā.

“Kapitāla tirgus akadēmijā” bez maksas dienas garumā nozares profesionāļi dalās teorētiskās un praktiskās zināšanās par finansējuma piesaisti, izmantojot akciju un obligāciju emisijas. Kā arī iespējams gūt motivāciju vietējo uzņēmēju personīgos stātos, kas jau veiksmīgi izmantojuši kapitāla tirgus finansējuma iespējas!‎

Dalībnieku un apmeklētāju atsauksmes


 • Ja domā par iespēju nākotnē startēt biržā, tad Kapitāla tirgus akadēmijā var iegūt pirmo pilnvērtīgo informācijas apkopojumu, lai vispār saprastu, ko sākt, ko darīt un kādus mājasdarbus sākt pildīt.
  /Akadēmijas apmeklētājs/

 • Akadēmija ir lielisks veids, kā pilnveidot zināšanas par kapitāla tirgus iespējām un instrumentiem, un izmantot tās uzņēmuma izaugsmes veicināšanai. Šeit dalāmies ar savu pieredzi, kas var būt vērtīga arī citiem – mūsu mācības un secinājumi obligāciju emisijas ceļā un kāda ir investoru komunikācijas pievienotā vērtība uzņēmuma korporatīvās pārvaldības stiprināšanā.
  /Inta Liepa, AS “CleanR Grupa” valdes locekle/

 • Ļoti labi organizēts pasākums gan no saturiskās, gan no praktiskās puses. Akadēmijas dalībniekiem atlika tikai koncentrēties uz saturu un “uzpildīties” ar noderīgu informāciju un zināšanām. 
  /Akadēmijas apmeklētājs/

 • Ar prieku paklausījos pirmo Kapitāla tirgus akadēmiju – daudz ko vērtīgu ieguvu. Labums šajā gadījumā ir tas, ka savus stāstus stāsta uzņēmēji.
  /Andris Bite, LDDK prezidents un SIA “Karavela” valdes loceklis/

 • Par visu bija padomāts! Stāstīto tēmu aktualitāte, informācijas daudzveidība, tās pasniegšanas veids, prezentētāju dažādība.
  /Akadēmijas apmeklētājs/

Kam ir piemērota Kapitāla tirgus akadēmija?

icon

Ambiciozam uzņēmējam, kas vēlas īstenot savus biznesa mērķus un audzēt uzņēmuma vērtību

icon

Uzņēmumam ar skaidru attīstības vīziju un finanšu plānu

icon

Uzņēmumam ar vismaz 2‒3 gadu darbības vēsturi attiecīgajā biznesā

icon

Uzņēmumam ar finansējuma nepieciešamību vismaz 2‒3 milj. eiro apmērā

icon

Uzņēmumam ar vēlmi veicināt uzņēmuma atpazīstamību


Jaunumi

Foto atskats no aizvadītajām “Kapitāla tirgus akadēmijām”