Uzzini, kā piesaistīt finansējumu savam uzņēmumam vienas dienas pasākumā Kapitāla tirgus akadēmija

Latvijas vadošā investīciju banka Signet Bank aicina uzņēmumu īpašniekus un vadītājus, kuri interesējas par finansējuma piesaisti ar kapitāla tirgus instrumentiem, akcijām un obligācijām, uz vienas dienas bezmaksas “Kapitāla tirgus akadēmiju” (turpmāk – akadēmija), kas norisināsies 31. maijā, Rīgā, viesnīcā AC Hotel no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Akadēmija ir Signet Bank 2023. gadā uzsākts ilgtermiņa sabiedriskais projekts, kas veiksmīgi īstenots gan Rīgā, gan Latvijas lielākajās reģionālajās pilsētās Liepājā, Cēsīs un 6. jūnijā norisināsies arī Valmierā. Akadēmijas mērķis ir sniegt iespēju vietējiem uzņēmējiem vairot savas zināšanas un gūt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem par finansējuma piesaisti kapitāla tirgū, vienlaikus iedrošinot izmantot kapitāla tirgus piedāvātās iespējas.

Akadēmijā iegūtās zināšanas dod iespēju uzņēmējiem pašiem pieņemt pareizākos un efektīvākos finanšu lēmumus biznesa attīstībai. Kapitāla tirgus pratība – izpratne par plašāku finansējuma pieejamību ļaus ambicioziem Latvijas uzņēmējiem straujāk palielināt biznesa apjomus, audzēt uzņēmumu vērtību, algot kvalificētus darbiniekus. Galu galā ieguvēji būs visi – gan valsts, gan sabiedrība kopumā.

Roberts Idelsons, “Signet Bank” valdes priekšsēdētājs

Pasākumā visas dienas garumā nozares profesionāļi un vietējo uzņēmumu pārstāvji dalīsies zināšanās un pieredzē par kapitāla tirgus piedāvātajām iespējām, finansējuma piesaistes procesu kapitāla tirgū un vērtspapīru iekļaušanu biržā, tajā skaitā apskatot arī juridiskos jautājumus. Tiks sniegti padomi investoru piesaistē un investoru attiecību uzturēšanā, kā arī korporatīvās pārvaldības jautājumos.

Ar personīgiem stāstiem par to, kā kapitāla tirgus ir palīdzējis uzņēmuma izaugsmei un kādas mācības uzņēmumi guvuši finansējuma piesaistes procesā, dalīsies tādi uzņēmumi kā Virši-A, MapOn, Storent, DelfinGroup.

Savukārt zināšanās un viedokļos par finansējuma piesaistes procesu kapitāla tirgū, potenciālā emitenta mājas darbiem un investoru gaidām dalīsies eksperti no Signet Bank, Nasdaq, Oaklins Baltics, Cobalt, CBL Asset Management u.c.

Pēdējo gadu laikā vairāki labi pazīstami uzņēmumi ir startējuši biržā, iegūstot finansējumu attīstībai. Signet Bank organizētā “Kapitāla tirgus akadēmija” ļauj ne vien iepazīties ar šo uzņēmumu pieredzes stāstiem, bet arī uzzināt vairāk par kapitāla tirgus iespējām, emisijas procesa galvenajiem soļiem, veiksmīgas emisijas nosacījumiem un izmaksām. Akadēmija būs vērtīga vietējo uzņēmumu īpašniekiem un uzņēmumu vadītājiem, kuriem rūp biznesa attīstība un ir kāre startēt kapitāla tirgos.

Liene Dubava, Nasdaq Riga valdes priekšsēdētāja.

Pieteikšanās akadēmijai bez maksas: https://signetbank.com/pieteikties-kapitala-tirgus-akademijai/

Vairāk par programmu: https://signetbank.com/wp-content/uploads/2024/05/Programma_KTA-Riga_31052024-1.pdf