Jā, šī nav parasta banka. Izprast klientu vajadzības un viņu pieredzi ir viens no mūsu galvenajiem darbības principiem. Mums nav standarta pieeju klientu mērķu sasniegšanai, ikkatrs risinājums tiek atrasts, pamatīgi analizējot katru situāciju individuāli un sekojot līdzi nozares globālajām tendencēm.
Signet Bank AS Antonijas iela 3 Rīga, LV 1010, Latvija
Tālrunis: +371 67 080 000 Fakss: +371 67 080 001 E-pasts: [email protected]
Pirmdiena – piektdiena no 9:00 līdz 17:30
Var ilgi diskutēt, vai tas, ko mēs redzējām akciju tirgos novembra beigās un redzam decembra sākumā uzskatāms par ilgi gaidītās korekcijas “pirmo cēlienu”, jeb tirgus kārtējo reizi nedaudz paklupa pirms turpināt savu ceļu augšup. Katra diena, protams, maina varbūtības uz vienu vai otru pusi, taču, manuprāt, šajā brīdī jautājums ir drīzāk akadēmisks.
Tekošie līmeņi ir diezgan ērti, lai (pakāpeniski) piefiksēt daļu no peļņas (relatīvie apjomi ir ļoti individuāli, taču “buļļu tirgus” laikā mēs noteikti neiesakām pārdot vārāk par 15-20% no portfeļa). Ja tirgus atsāks kustību lejup, Jums būs iespēja izmantot kritumu un pirkt par izdevīgākam cenām (nākamā “cīņa” būs jau pie S&P 500 4400 līmeņiem) nekā tagad. Ja tirgus turpinās virzīties augšup līdz jau vairākkārt minētiem 4950 punktiem, Jums būs iespēja vēl vairāk palielināt skaidrās naudas pozīciju – kritumam sākoties no tik augstām virsotnēm, maz reāli, ka tie būs tikai daži procentu punkti, ko tirgus “atdos atpakaļ”; visticamāk, mēs atgriezīsimies pie līmeņiem kas ir zemāki par tekošiem.
Pēdējie 2 gadi finanšu tirgos, nemaz nerunājot par ekonomiku un ģeopolitiku, ir dāsni ar notikumiem un pārsteigumiem. Covid-19 izraisītais haoss lika mums piedzīvot negatīvās naftas fjūčeru cenas 2020. gada pavasarī. Centrālo banku un valdību stimulējušie pasākumi rezultējās ne tikai negaidītā rallijā riska aktīvos, bet arī ar inflācijas atgriešanos. Protams, problēmas pasaules tirdzniecībā (traucējumi piegāžu ķēdēs),...
Varu droši teikt, ka investīcijās un treidingā (šīs divas nodarbes ļoti atšķiras) gandrīz neesmu sastapis cilvēkus (pārvaldītājus, treiderus, investorus) kuri labi pieprastu “neiejaukšanos” mākslu. Tik pat droši varu atzīties, ka paša rezultāti, tos post factum analizējot, ir apgriezti proporcionāli darījumu biežumam.
Ģeopolitiskie pavērsieni uz kādu laiku lika (un liek) tirgiem piemirst par Covid-19 un Centrālo banku politiku. Situācija pie Ukrainas robežām paildzina gada sākumā iesākto korekciju un volatilitāti. Gandrīz visas aktīvu klases tagad atrodas ļoti jūtīgās pozīcijās, asi reaģējot uz ziņām, baumām, pieņēmumiem un hipotēzēm. Eiropas akciju indeksi ir atpakaļ pie saviem janvāra minimumiem, ASV akciju...
Kaut gan ar lielu novēlu, bet pasaules indeksi janvārī tomēr nolēma iepriecināt investorus ar ievērojamiem kāpumiem, nervozitātei nedaudz samazinoties. Tirgum ļoti patīk apaļie cipari, un (uz rakstīšanas brīdi) S&P 500 ir pietuvojies 4000 punktu atzīmei, kuru, visticamāk, buļļiem (jau kuru reizi) izdosies pārvarēt, kas atvērs ceļu uz 4150+ zonu. Kā biju rakstījies mēnesi atpakaļ, “īstermiņā...
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Vai piekrīti sīkdatņu izmantošanai, saskaņā ar Privātuma politiku?