Jā, šī nav parasta banka. Izprast klientu vajadzības un viņu pieredzi ir viens no mūsu galvenajiem darbības principiem. Mums nav standarta pieeju klientu mērķu sasniegšanai, ikkatrs risinājums tiek atrasts, pamatīgi analizējot katru situāciju individuāli un sekojot līdzi nozares globālajām tendencēm.
Signet Bank AS Antonijas iela 3 Rīga, LV 1010, Latvija
Tālrunis: +371 67 080 000 Fakss: +371 67 080 001 E-pasts: [email protected]
Pirmdiena – piektdiena no 9:00 līdz 17:30
Mēs sekojam sudrabam jau ilgu laiku un tikpat ilgu laiku mums patīk «garā» pozīcija šajā metālā, lai gan šīs «attiecības» ir grūti nosaukt par harmoniskām. Ir ļoti daudz faktoru, lai sudraba cenas pieaugtu ievērojami (inflācija, alternatīvā enerģija, ekspansīva monetārā politika), un arī tehniskā bilde kopumā runā par labu cenu pieaugumam vidējā termiņā. Mūsu skatījumā sudraba cenas uzvedība pēc «kovidrallija» ir uzskatāma par enerģijas uzkrāšanu pirms nākamā cenu kāpuma. Tirgus ir definējis izteikti redzamas robežas – XAG/USD 21 kā atbalsta zonu (šo cenu diapazonu tirgus ir testējis četras reizes pēdējo divu gadu laikā un šobrīd atkal to dara) un XAG/USD 28-30 kā pretestības līmeni, kurš pēdējos divus gadus ir noturējis visus cenu kāpuma mēģinājumus.
Cenas atbalsta diapazons patiesībā ir ļoti plašs un ietver sevī arī XAG/USD 20.50 un 19.50 cenu līmeņus un visus šos atbalsta punktus mēs uztveram, kā potenciālus pirkšanas punktus. Investējot, rūpīgi ir jāapsver finanšu risks un plānam par iziešanu no pozīcijas ir jābūt gatavam vēl pirms pašas investīcijas. Pēdējo divu gadu sudraba cenu svārstības ierobežotā diapazonā ļauj mums noteikt potenciālo minimālo mērķi brīdī, kad cenas izkļūs no šī «koridora», kas ir apmēram 7 dolāri (XAG/USD 21-28 cenu diapazons) jebkurā virzienā t.i. zem 21 vai virs 30. «Sliktākā scenārija» gadījumā sudraba cenas varētu nokrist atpakaļ līdz 14 dolāriem par unci, kur tirgus atradās pirms «kovidrallija» un tādā gadījumā investīcija nedrīkst būt ar finanšu sviru. Mūsu stratēģija ir pirkt sudrabu pa daļām XAG/USD 19-21 cenu diapazonā, apzinoties ka cenas var nokrist daudz zemāk. Cena virs 25 dolāriem par unci būs salīdzinoši «drošā» teritorijā un tur investīciju apjomu var pakāpeniski palielināt, jo katra nākamā reize, kad sudraba cena pietuvosies 30 dolāru atzīmei tā palielina varbūtību, ka cenas kāpums uz vēsturiski augstāko atzīmi pie XAG/USD 50 ir sācies.
Covid-19 sekas, militārās darbības un sankcijas ir mainījušas pasauli, tuvinot strukturālo krīzi. Efektīva, bet trausla globālās ekonomikas “formula”, kur, nosacīti {Ķīnas darbaspēks un loģistikas infrastruktūra + izejvielas no Krievijas un Brazīlijas + attīstīto tirgu institūcijas un biznesa prakses + Rietumu kapitāls = preces un pakalpojumi}, un kura strādāja gandrīz 30 gadus, sākusi redzami buksēt. Kad...
Varu droši teikt, ka investīcijās un treidingā (šīs divas nodarbes ļoti atšķiras) gandrīz neesmu sastapis cilvēkus (pārvaldītājus, treiderus, investorus) kuri labi pieprastu “neiejaukšanos” mākslu. Tik pat droši varu atzīties, ka paša rezultāti, tos post factum analizējot, ir apgriezti proporcionāli darījumu biežumam.
Jezga ap omikronu sāk nedaudz kaitināt. Cik daudz pēdējā laikā bija dzirdēts par korekciju, pat tirgus sabrukumu? Likās, ka visi tam ir gatavi, taču pietika pat vienas ne īpaši patīkamas piektdienas, un nu klāt jau ir paniskie “Kāpēc viss krīt?”, “Vai slēgs robežas?”, “Vai ekonomika sabruks?”, “Kur slēpties?”, “Ko darīt?”, “Kas notiek?”. Būsim godīgi, mēs...
Pēdējie divi mēneši akciju tirgos bija relatīvi “paredzami”. Kaut gan S&P 500 noslīdēja zem 3700 punktu atzīmes, buļļiem izdevās izmantot to faktu, ka tirgus bija stipri “pārpārdots”, un sarūpēt spēcīgu ralliju. Tad es arī uzsāku diskusiju par to, ka veids kā tirgus reaģēs, sasniedzot zemāko punktu (kas notika 17.jūnijā, S&P 500 nokrītot līdz 3636.87 punktu...
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu lietošanas pieredzi ērtāku. Vai piekrīti sīkdatņu izmantošanai, saskaņā ar Privātuma politiku?